Alkeemialabori e-pood

Seenekasvatusega seonduvate tarvete müügiga tegelevad ettevõtted
Post Reply
labor
Site Admin
Posts: 61
Joined: 13 Dec 2014, 22:54
Contact:

Alkeemialabori e-pood

Post by labor »

Et seenemütseeli tellimine oleks lihtsam ja vajalikud kasvatustarbed leiaks samast kohast, seadsin üles e-poe.
Kaubavalikust, mis on momendil veel tagasihoidlik, kuid saab peagi täiendust, leiab substraadimaterjale, kasvatustarbeid, desinfitseerimisvahendeid.
Lisaks seenekasvatusega seonduvale on müügil ka looduspuhtaist ravimtaimedest destilleeritud hüdrosoolid.
seenemikk
Posts: 11
Joined: 31 May 2015, 10:28

Re: Alkeemialabori e-pood

Post by seenemikk »

Kena mõte.
Kaubad võiks grupeerida, lisada mingi otsingu.
Praegu pole probleem tuimalt 5 lehte läbi lapata aga kui neid lehti ühel hetkel 50 saab olema?
labor
Site Admin
Posts: 61
Joined: 13 Dec 2014, 22:54
Contact:

Re: Alkeemialabori e-pood

Post by labor »

Tegelikult on mingid tootekategooriad juba olemas - vaata lehekülje paremas servas teiste linkide all on eraldi välja toodud "E-poe tootekategooriad". Sealt saab neid valida. Otsing on samas paremal küljel ülevalt esimene väli. Testisin, leiab e-poe tooteid küll :)
Peaks navigeerimist veidi mugavamaks muutma, olen nõus.
Muidu tootepildil klikkides avaneb ka kirjeldusega tootevaade. E-pood on Woocommerce pluginale ehitatud, seda oli olemasoleva Wordpressi kasutava themega lihtne ühendada. Katsetasin ka Prestashop´i, kuid see tundus esialgse tootenimistu juures pisut üle pakutud.
labor
Site Admin
Posts: 61
Joined: 13 Dec 2014, 22:54
Contact:

Re: Alkeemialabori e-pood

Post by labor »

E-poe platvormiuuendus - woocommerce´i asemel on nüüd kasutusel laiemaid võimalusi pakkuv Opencart.
Navigeerimine on oluliselt lihtsam, tooteinfo paremini esile toodud.
Parandatud said mõned vead, mis esimestesse tootekirjeldustesse sisse olid sattunud ning lisatud uusi tooteid. Kaubavalik suureneb, kui pildistamiseks aega leian.
Veebiaadress muutus samuti - uuenenud e-poe leiab aadressilt shop.alkeemialabor.ee
Ettepanekud ja tagasiside on igati teretulnud.
Post Reply